GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 12487042
nr 1248 7042
Koppar
4 st, Kina / Japan, 1700-tal. Höjd: 6-10 cm
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:08:15
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr